Halk düşmanları yenilecek! Biz kazanacağız!

Okurlarımız 3 adet sivil polis aracı ile darp edilerek gözaltına alındı. Gözaltı süre zarfında okurlarımız pompalı tüfekle tehdit edilip, bir tiyatro oynanmıştır. Polisler pompalı tüfekle okurlarımıza bizi vurmak istiyor musun, vuracaksanız alın gibi sözler sarf etmiştir. Buca’da yapılan silahlı saldırıyı siz mi organize ettiniz gibi asılsız yalanlamalarla okurlarımız baskı altına alınmaya çalışılmıştır.
Gözaltında bulunan okurlarımız ise savcılığa ifade vermek üzere serbest bırakıldı.
Bizler bugün Dilek Doğan’ın, Hacı Lokman Birlik’in ve Ankara Katliamının faillerine karşı mücadele sürdürüyoruz. Hakaret adı altında safsataları failleri gizleme uğraşlarıdır.
Katil bellidir, adı Devlet’tir… Bizler mücadelemizi halkımızla birlikte büyüteceğiz ve şehitlerimize verdiğimiz sözümüzü yerine getireceğiz!
Sonları yakındır. Halklarımız bugün sokaklarda özgür bir dünya umudunu haykırmaktadır. Yaşamın tüm alanından insanlarımız özgürlükleri için mücadele vermektedir. Korktukları tam da budur. Yaşamı elleriyle örenlerin hesap soracağı gündür korkuları. Ama bilinmelidir, o gün yakındır; Korkularını gerçeğe çevireceğimiz, halkların kardeşçe yaşayacağı o günler yakındır.

Katil Devlet Hesap Verecek!
Baskılar Gözaltılar Bizler Yıldıramaz!
Yaşasın Devrim ve Sosyalizm!
Kaldıraç İzmir Temsilciliği
29.10.2015